Friday, 22 March 2013

YVES ROCHER COULEURS NATURE SINGLE EYESHADOW REVIEW
Herkese merhaba!
Bu postta size Yves Rocher'den aldığımız farlarımızdan bahsedeceğiz :)

Farlarımızın -fotoğrafta da gördüğünüz gibi :D- biri mor biri yeşil. İkisinin de güzel ışıltısı var (marka bu üründe ışıltı yaratmak için bambu tozu kullanmış). Ancak tek başlarına kullanımları çok kolay değil çünkü yeteri kadar dolgun renk verdiklerini düşünmüyoruz. Bunun yanında, ürünleri bazla birlikte kullandığınızda tek kat sürdüğünüzde bile yeterli verimi alabiliyorsunuz.

Yeşil far her ne kadar kabında canlı güzel bir yeşil gibi görünse de sürdüğümüzde bizi biraz hayal kırıklığına uğrattı. Çünkü göründüğü kadar yeşil değil, biraz daha griye yakın soluk bir renk olduğunu gördük. Farın rengi yine de güzel ama malesef kabında durduğu gibi değil. (Bazla kullanım dışında!:))

Mor far, rengini yeşil ürüne göre daha güzel belli ediyor -özellikle renkli gözlüyseniz mor farı kesinlikle kullanmanızı öneriyoruz:)- Ayrıca yazıda daha önce de belirttiğimiz gibi, farlarınızı bazla birlikte kullanıyorsanız, bu üründen de memnun kalacaksınız.

Ürünün Türkiye fiyatı 22.90TL ve uzun süre kullanabileceğiniz boyutta, yani bizce vereceğiniz bu ücret ürün için uygun :)

Hi everyone! In this post, we will introduce the products which we bought from Yves Rocher :)
 

One of the eyeshadows is violet and the other one is green -you can see this information from the photo:D-. They both have nice sparkling effect (Yves Rocher has used bamboo silica extract for the effect). But using the products is not easy when you use them without base because we think their pigmentation is not enough. Also, when you use the products with an eyeshadow base, even with one layer, you can get satisfied with them.
 

The green one seems like it's a nice tone of green but it disappointed us because it's not green enough it's more close to grey and faded. It's a good color anyway but it's not the color we expected (if you are not using the product with base!:))
 

The violet eyeshadow supplies better color effect on the skin than the green one. Especially, if you have green or blue eyes, we really suggest violet makeup for your eyes:)-. In addition to this, if you use your eyeshadows with base, you will love this product.


 

Fotoğrafta her iki rengin de soldaki denemesinde üründen önce baz kullandık. Farkı burada rahatça görebilirsiniz.

You can see the difference of using product with base and without base.

Ürünleri incelemek isterseniz (43 ve 82 numaralı ürünler); http://www.yvesrocher.com.tr/control/product/~category_id=2240/~pcategory=2000/~product_id=W32174
For more information (products no 43 & 82);
http://www.yvesrocherusa.com/control/makeup/eye-shadows/single-eyeshadow/?cmSrc=Search
 


No comments:

Post a Comment